Ofis ve iş yerlerinde evrakları düzenli şekilde saklamak ve dosya tutmak için ofis depolama sistemlerine ihtiyaç duyulur. Bunlar; keson, dolap ve konsollardır. Çağın Ofis mobilyaları ile hem evraklarınızı sağlıklı şekilde depolayabilir hem de ofis dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Sosyal alan ya da yönetici odaları ile uyumlu depolama mobilyalarını bu kategori üzerinden inceleyebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

Keson Modelleri

Kesonlar ofis mobilyalarının vazgeçilmezleri içinde yer alır. Ofiste özel depolama alanı oluşturulmasına yardımcı olan keson modelleri genellikle 2 ya da 4 çekmeceli  olurlar. İsteğe özel olarak da tasarlanabilen bu ürünler, masada oturan kişinin evrak ve şahsi eşyalarını muhafaza etmesine yardımcı olur. Minderli keson modelleri de fonksiyonel özellikleri ile tercih edilen ürünlerdir. Keson kullanımı sayesinde ofis araç gereçleri daha pratik şekilde organize edilir.

Ofis Dolap Modelleri

Dolaplar ofis içerisinde kalabalık oluşturmamak ve ofis gereçlerini sağlıklı şekilde saklamak adına kullanılırlar. Dosyalar, kağıtlar, evraklar, kalemler ve diğer ofis gereçleri dolaplar içinde muhafaza edilir. Böylece düzenli bir çalışma alanı yaratılabilmektedir. Özel tasarımlar ile sizde ofisinizi daha düzenli hale dönüştürebilirsiniz.

Konsol Modelleri

Konsonllar evler dışında ofislerde de yerini almaya başladı. İnce ve geniş yapıları son derece pratik kullanım imkanları yarattığı için bu ürün çeşidine olan rağbet de artış gösterdi. Çağın Ofis depolama sistemleri içerisinde DEEP ve MEET gibi konsol modelleri büyük ilgi görüyor. Siz de tüm ürünleri inceleyebilir ve ofis dekorasyonunuza uyum sağlayacak depolama ürünlerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Ofis dekorasyonunda farklılıklardan hoşlanıyorsanız FORA ürününe göz atabilirsiniz. Ahşap renginin pozitif enerjisi ile siz de düzenli ve ferah bir ofis elde edebilirsiniz. Çağın Ofis olarak uzun yıllardır titizlik ile üretilen ofis mobilyaları ile çalışma alanlarınıza renk katmaktan memnuniyet duymaktayız. Ürünler için farklı boyut ve renk seçenekleri mümkündür. Daha detaylı bilgi almak için sağ alanda bulunan Canlı Destek butonuna tıklayabilirsiniz.