Wino 4'lü ofis çalışma masaları

Yönetici masaları, tekli çalışma masaları, toplantı masaları ve workstation çoklu çalışma masalarından oluşan geniş ailesi ile sayesinde ofisin tamamının bütünlük içinde tasarlanmasını sağlıyor. Keskin köşeleri ve zarif ayaklarıyla Wino, ofis çalışma alanlarında şık ve modern bir ahenk oluşturuyor.

Wino dörtlü workstation hem alandan tasarruf etmenizi sağlar hemde çalışaların iletişimini güçlendirir. Wino, daha minimal ve işlevsel fonksiyonları ile çalışma alanlarına farklılık katarak çalışanların iş verimliliğini arttırır.

Flap İkili Ofis Kanepe

Yönetici masaları ile farklı çalışma tarzlarına ve gereksinimlerine işlevsel çözümler sunan Wino, depolama sistemleri sayesinde çalışma alanının verimli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Farklı materyal ve ölçü seçenekleri bulunan Wino, çalışma masaları, home-ofislerden açık ofislere ve yönetici ofislerine kadar bir çok çalışma mekanlarına uyarlanabilmektedir.

Flap Tekli Ofis Kanepe

Toplantı odaları için farklı genişliklerde toplantı masaları bulunan Wino, enerji sistemleri sayesinde toplantılarda da elektrik ve data bağlantılarına ulaşımı kolaylaştırıyor.

Flap İkili Ofis KanepeFlap İkili Ofis Kanepe

 

Wino 4'lü ofis çalışma mekanı

Yönetici masaları, tekli çalışma masaları, toplantı masaları ve workstation çoklu çalışma masalarından oluşan geniş ailesi ile sayesinde ofisin tamamının bütünlük içinde tasarlanmasını sağlıyor.

BENZER ÜRÜNLER