İkon 4'lü çalışma masası

İkon workstation çalışma masaları, açık ofislerde ve çok sayıda çalışanın bulunduğu ortamlarda çalışma alanlarınızı verimli kullanmanıza yardımcı olacaktır. Farklı ihtiyaçlarınıza işlevsel ve optimum çözümler sunan İkon, ofis çalışanlarının iletişimine katkıda bulunmaktadır.

İkon çalışma masaları geniş ürün ailesi ve zengin aksesuar seçenekleriyle kurumun bir bütün olarak tasarlanmasını sağlarken oluşturulmak istenen tasarıma ve ofis çalışma ortamına katkı sağlıyor.

İkon Dörtlü Ofis Çalışma Masaları

Tekli çalışma masaları, yönetici ofisleri, birim amirleri ve home-ofisler için tasarlanan Deep tekli masalar ve yönetici masaları, ofis çalışma alanları için ihtiyaçlarınız göre uygun ofis ortamını kurgulamanızı sağlıyor.

İkon Ofis Çalışma Masaları

Toplantı odaları için farklı genişliklerdeki toplantı masaları bulunan İkon, enerji sistemleri sayesinde toplantılarda da elektrik ve data bağlantılarına ulaşımı kolaylaştırıyor.

İkon Ofis Toplantı Masaları

İhtiyacınıza özel çalışma alanları oluşturmanıza yardımcı olan İkon workstation, çalışanlar arasındaki iletişimi güçlendirerek iş ortamında sinerji elde edilmesini katkıda bulunur. Farklı çalışma masası seçenekleri ile  işletmenizde bir bütünlük oluşturmanıza yardımcı olur.

BENZER ÜRÜNLER